Jacuzzi dmuchane – relaks przez cały rok

Tradycyjne jacuzzi jest nie tylko kosztowne, ale również wymaga dużej przestrzeni. Jacuzzi dmuchane można rozstawić, gdzie chcemy i kiedy mamy na to ochotę. Jak wybrać jacuzzi, które będzie spełniało wymagania rodziny?

Szyte na miarę

Wybierając jacuzzi dmuchane należy zastanowić się, jak dużo osób będzie z niego korzystało. Przeważnie mamy ochotę na zakup dużego i przestronnego modelu, ale nie zawsze okazuje się to dobrym rozwiązaniem.

Większe jacuzzi jest nie tylko droższe w momencie zakupu, ale również bardziej kosztowne w utrzymaniu. Koszt wody oraz prądu będzie wyższy, gdy zdecydujemy się na większy model.

Do domu czy do ogrodu?

Jacuzzi dmuchane idealnie nadaje się do domu, jak i na zewnątrz. Wybierając wielkość warto pamiętać, by dopasować rozmiar jacuzzi dmuchanego do pomieszczenia, w którym można je wykorzystać w zimowe dni. Dzięki temu kąpielą w jacuzzi będziemy mogli cieszyć się przez cały rok.

Wystawiając jacuzzi dmuchane na zewnątrz można ustawić je w ogrodzie lub na tarasie. Trzeba jednak pamiętać, że waga jacuzzi waha się od 600 – 1 200 kg (jest to woda, ciężar jacuzzi oraz osób w nim przebywających).

Umieszczając jacuzzi dmuchane na drewnianym tarasie należy zadbać, by był on zabezpieczony przed wodą, która może zniszczyć podłogę.

Więcej o jacuzzi i jego zaletach można przeczytać na DobreBaseny.pl.