Animal Flex – lider wśród suplementów na stawy

Czy jest ktoś, kto jeszcze nie zna Animal Flex? Jeśli jesteś aktywny fizycznie i zależy Ci na zachowaniu pełnego zdrowia, na pewno zainteresują Cię odpowiedzi na poniższe pytania.

  1. Czym jest Animal Flex?
  2. Dla kogo jest przeznaczony?
  3. Dlaczego popularność Flexa nie słabnie?

 Czym jest Animal Flex?

Jest to produkt firmy Universal Nutrition z linii Animal pod nazwą FLEX. Stworzony został z myślą o stawach oraz struktur okołostawowych (powięzi, ścięgna, więzadła, torebki stawowej) w celu:

  • ich regeneracji
  • nawilżenia (ma działanie zwiększające ilość mazi stawowej)
  • profilaktyki stanów zwyrodnieniowych
  • zwalczania bólu i stanów zapalnych.

Dodatkowo wspomaga metabolizm i działa antyoksydacyjnie.  

Dla kogo przeznaczony jest Animal Flex?

Animal Flex mogą stosować:

  • wszyscy uprawiający jakąkolwiek aktywność fizyczną, w szczególności ciężko trenujący sportowcy narażeni na duże przeciążenie aparatu ruchu
  • osoby mające lub leczące kontuzje stawów.

Dlaczego popularność Animal Flex nie słabnie?

Odpowiedź jest prosta – jego sekret tkwi w zaawansowanym składzie produktu. Suplement zawiera 3 kompleksy substancji bardzo ważnych dla prawidłowego funkcjonowania stawów: odbudowujący stawy, natłuszczający powierzchnie stawowe, wspierający stawy. Wśród substancji aktywnych znajdziemy tu wysokie dawki np. glukozaminy, chondroityny, kwasu boswelinowego, kwasu hialuronowego. Dodatkowym plusem jest zawartość witaminy C i E oraz cynku, selenu i manganu.

Preparat występuje w formie kolorowych kapsułek i tabletek zapakowanych po kilka sztuk w małe foliowe woreczki. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie. W jednym opakowaniu suplementu występują 44 dawki (woreczki).